Запиши звичайні дроби у вигляді десяткових, а потім у вигдяді відсотків: 13/20; 14/25; 27/50. ДАЮ

10 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Деревнюк Женя.

13/20=0.65=65%

14/25=0.56=56%

27/50=0.54=54%