2 клас рішити задачі. Мед розлили в 5 банок, по 6 літрів в кожну, і 3 банки, по 5 л у кожну.

Скільки...? На скільки...? Постав запитання і розв'яжи задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Бобиляк Вася.

Відповідь:

1)45л

2)На 15л більше

Покрокове пояснення:

1)Скільки всього літрів меду?

6*5=30л

3*5=15л

30+15=45л

2) На скільки в 5 банкках по 6л більше меду ніж в 3 банках по 5 л?

30-15=15л