Розв'язати систему лінійних рівнянь способом додавання: 3х-3у=12 3х+2у=17


Ответы на вопрос

Отвечает Глебова Наталия.

3х-3у=12    |*(-1)

-3х+3у= -12

3х+2у=17

-3х+3х+3у+2у= -12+17

5у=5

у=5:5

у=1

3х-3*1=12

3х-3=12

3х=12+3

3х=15

х=15:3

х=5

Ответ: (5;1)