Знайди число якщо, 2/3 від нього дорівнює 24​


Ответы на вопрос

Отвечает Родионов Тимофей.

Ответ:

Ответ: 16, 24*2/3=48/3=16

Отвечает Комолова Дарья.

Ответ:

14

Пошаговое объяснение:

1. 24 : 3=7

2. 7 х 2=14

Будет 14