Запишіть звичайні дроби 4/5; 7/4;17/50 у вигляді десяткових, а потім у відсотках.


Ответы на вопрос

Отвечает Голец Эльвира.

Пошаговое объяснение:

4/5=4/5*2/2=8/10=0,8

4/5=4/5*2/2=8/10=80%

7/4=7/4*25/25=175/100=1,75

7/4=7/4*25/25=175/100=175%

17/50=17/50*2/2=34/100=0,34

17/50=17/50*2/2=34/100=34%