5. Знайдіть суму коренів рівнянь 8 – 3,7х = 1,3х + 12 і 4х – 5,2 = 5(х – 1,2).


Ответы на вопрос

Отвечает Лужный Павел.

Ответ:

8/5

Пошаговое объяснение:

Розв'яжемо ці рівняння:

8 – 3,7х = 1,3х + 12

1.3х + 3.7х = 8 - 12

5х = 4

х = 4/5

4х – 5,2 = 5(х – 1,2)

4х - 5.2 = 5х - 6

5х - 4х = 6 - 5.2

х = 0.8 = 4/5

Сума коренів дорівнює 4/5 + 4/5 = 8/5