Как решить задачу: 207 книжок розклали на три полиці, причому на першу полицю поклади у 7 разів

більше книжок ніж на другу а на третю полицю- на 18 книжок мене ніж на першу. По скільки книжок поклали на кожну полицю?

Ответы на вопрос

Отвечает Мартиросян Артур.

Ответ:

1 полиця - 105 книг

2 полиця - 15 книг

3 полиця - 87 книг

Пошаговое объяснение:

Нехай 2 полиця - х книг, тоді 1 полиця - 7х, 3 полиця - (7х - 18)

Складаємо рівняння:

7х + х + 7х - 18 = 207

15х - 18 = 207

15х = 225

х = 15

Отже 2 полиця - 15 книг, 1 полиця - 7 * 15 = 105 книг, 3 полиця - 7 * 15 - 18 = 87 книг.