Как решить задачу: 207 книжок розклади на три полиці, прочому на першу полицю поклади у 7 разів

більше книжок, ніж на другу, а на третю полицю- на 18 книжок менче, ніж на першу. По скільки книжок поклади на кожну полицю?

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Ваня.

Ответ:

х= -69

Пошаговое объяснение:

Нехай на 2 полиці х книжок. Тоді на 1 полиці 7х книжок, а на 3 полиці (7х-18). За умовою задачі всього 207 книжок.

Складемо рівняння:

х+7х+(7х-18)=207

х+7х+7х-18=207

15х-18=207

-3х=207

х=207 / -3

х= -69