батьківський внесок у 30000 грн на рік збільшився на 6% скільки гривень складає тепер внесок

скільки гривень буде складати батьківський внесок через два роки​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

31800грн(за перший рік)

33600грн(за два роки)

Пошаговое объяснение:

30000/100 = 300грн. - 1%

300*6 = 1800грн. - 6%

30000+1800 = 31800грн( за перший рік)

31800+1800 = 33600грн за два роки)