Швидкість першого 60 км/год а другого 24 км/год задача на відставання і треба знайти відстань за 3

год ​

Ответы на вопрос

Отвечает Евтеев Тимофей.

Ответ:

256 км

Пошаговое объяснение:

1) 60×3=180

2)24×3=72

3)180+72=256(км)