Фермер засіяв горохом поле прямокутної форми. Довжина поля дорівнює 1,25км, а ширина становить 0,28

довжини. Скільки центнерів гороху зібрав фермер з усього поля, якщо з кожного гектара він збирав по 25ц?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бегарыс Баидаулетов.

Ответ: 1093.75 ц

Пошаговое объяснение:

довжина - 1,25 км

ширина - 1,25*0,28=0,35 км

Площа = 1,25*0,35=0,4375 км2 = 43,75 га (1 км2 = 100 га)

1 га - 25 ц

43,75 га - х ц

х = 25*43,75=1093,75 ц