В магазин привезли 5 ящиків помідорів i7 ящиків огірків.Всього привезли 240 кг овочів.Скільки

кілограмів помідорів іскільки кілограм гірківпривезли, якщо во ощоящики були однакові?​

Ответы на вопрос

Отвечает Леонов Никита.

Ответ:

100 кг и 140кг

Пошаговое объяснение:

1) 5+7=12(кг) всього

2) 240:12=20- в 1 ящике

3) 20*5=100(кг) помидоров

4) 20*7= 140(кг) огурцов