Одночасно з двох міст, відстань між якими дорівнює 159 км, назустріч один одному виїхали два

автобуси і зустрілися через 1,5 год. Знайдіть швидкість другого автобуса, якщо швидкість першого на 6 км/год менша, ніж швидкість другого. пж помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Касторина Анастасия.

Ответ:

56 км/год

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість першого автобуса - х, а швидкість другого - х + 6.

Тоді разом за півтори години вони проїхали 159 км. Складемо їхні швидкості, помножимо на час і отримаємо пройдену відстань. Далі вирахуємо х.

(х + х + 6) * 1,5 = 159

3х + 9 = 159

3х = 150

х = 150 : 3

х = 50

Тоді швидкість другого 50 + 6 = 56