Розв'яжи задачу. До магазину привезли 9 ящиків груш по 8 кг у кожному і 4 ящикияблук по 6 кг у

кожному. Скільки всього кг фруктів привезли домагазину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Лера.

Ответ:

96 кг

Пошаговое объяснение:

9*8=72 кг (груш)

4*6=24 кг (яблук)

72+24=96 кг