5 | Оленка задумала чи- сло, збільшила йогоу два рази, отрима-ний результат збіль-шила на 305, а

по-тім зменшила на 173й одержала 800.Яке число задумалаОленка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Настя.

Відповідь:334

Покрокове пояснення:

Нехай Оленка задумала число х. Після того, як збільшила у 2 рази, число стало 2х. Отриманий результат збільшуємо на 305 і маємо 2х+305; далі зменшуємо на 173 і отримуємо 2х+305 - 173 = 2х +132. За умовою:

2х + 132 = 800

2х = 800 - 132

2х = 668

х = 668 : 2

х = 334 Число, яке задумала Оленка.