4. Салыстыр. (a+b): 4 * (a+b): 421 +3:3* (21 + 3): 318:(3-2) + 8 * 18:3.2 + 8100 — (c+d) * 100 +

(c+d)(16 + 4): 2 * 16 + 4:220 - 15:5+5 * (20 - 15):5+5​

Ответы на вопрос

Отвечает Людвикевич Арина.

Ответ:

1) (а+б)÷4 = (а+б)÷4

Екеуіде біп-бірдей.

2) 21+3÷3 > (21+3)÷3

21+1=22; 24÷3=8:

Біріншісі үлкен.

3) 18÷(3-2)+8 > 18÷3×2+8

(18÷1)+8=26; (6×2)+8=20:

Біріншісі үлкен.

4) 100-(с+d) < 100+(c+d)

Екіншісі қосып тұр, Біріншісі азайтып тұр.

Екіншісі үлкен.

5) (16+4)÷2 < 16+4÷2

20÷2=10; 16+2=18:

Екіншісі үлкен.

6) 20-15÷5+5 > (20-15)÷5+5

20-3+5=22; (5÷5)+5=6:

Біріншісі үлкен.

Отвечает Ариасеп Александр.

1.=2.>3.>4.<5.>6.> и все если не правильно простите