Розв'яжи рівняння:(х-1)×(х+2)=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Копылова Екатерина.

Ответ:

х=-2; 1

Пошаговое объяснение:

(x-1)•(x+2)=0

Так як добуток дорівнює нулю, то один із множників дорівнює нулю

x-1=0 або х+2=0

x=1 х=-2