ВНИМАНИЕ!Даю 50 балов ! Зараз батькові 5 разів старший за сина а через 2 роки він буде в 4 рази

старший від нього.Скільки років батьку та скільки сину ?Помогите!!Только решток РІВНЯННЯ!!Буду очень благодарен

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерко Іван.

Ответ:

6 років   30 років.

Пошаговое объяснение:

Нехай синові зараз х років, тоді батькові 5х років.

Коли синові буде х+2 роки, батькові буде 5х+2. Маємо рівняння:

(5х+2)/(х+2)=4

5х+2=4(х+2)

5х+2=4х+8

х=6

Сину 6 років, батькові 6*5=30 років.