Учень за два дні прочитав 90 сторінок книги, причому другого дня він прочитав вдвічі більше, ніж

першого. Скільки сторінок він прочитав другого дня. Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Тлебалдиева Гульназ.

За два дні - 90 сторінок

За перший день - ?але менше ніж другого

За другий день - ? але вдвічі більше ніж першого

Розв'язання:

1)2+1=3(днів)

2)90 : 3 = 30 (ст.)- прочитав за перший день ;

3)30×2 = 60 (ст.)- прочитав за другий день.

Відповідь: Учень прочитав 60 сторінок книги другого дня.

Пояснення:

1 дія: додаємо кількість днів

2 дія: визначаємо скільки сторінок прочитав учень за перший день

3 дія: визначаємо скільки сторінок прочитав учень за другий день