Із чотирьох однакових квадратів склали один великий. Знайти площу великого квадрата, якщо периметр

маленького 20 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Дробинкина Надежда.

Ответ:

100 см2

Пошаговое объяснение:

Якщо скласти 4 однакові квадрати з периметром 20см(1 сторона=5см)в один,то його сторона буде дорівнювати 10 см—>S=a×b=10×10=100 cm2