Познач частину цілого, яка відповідає дробу.1/4;1/10;1/2. 3/3;6/7;5/6.


Ответы на вопрос

Отвечает Ольков Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1/4=25%

1/10=10%

1/2=50%

3/3=100%

6/7 приблизительно 86%

5/6 приблизительно 83%