Висота BD трикутника ABC ділить сторону AC на відрізки AD і CD, AB=12 см, А=60°, CBD=30°. Знайдіть

відрізок CD.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рой Максим.

Відповідь: CD = 6 см

Покрокове пояснення:

1. Спочатку знайдемо BD. sin A = BD/AB. Звідси BD = sin A × AB = sin A × 12 = √3/2 × 12 = 6√3 (см)

2. Знайдемо CD. tg B = CD/BD. Звідси CD = tg B × BD = tg B × 6√3 = √3/3 × 6√3 = 6 (см)

Отже, CD = 6 см