3. У першому мішку в 3 рази більше борошна, ніж у другому. Коли з першого мішка взяли 35 кг

борошна, аз другого - 5 кг, то в обох мішкахборошна стало порівну. Скільки кілограмів борошна було в кожному мішкуспочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лилова Евгения.

Ответ:

у 1-ому мішку 45 кг, а 2-ому мішку 15 кг.

Пошаговое объяснение:

Нехай в другому мішку було х кг борошна, тоді в першому мішку було 3·х кг борошна (бо за умовою в першому мішку в 3 рази більше, ніж в другому). Після того як забрали з першого мішка 35 кг борошна в ньому стало (3·х - 35) кг борошна. А коли з другого мішка забрали 5 кг в ньому стало (х - 5) кг борошна. За умовою задачі після цього в обох мішках борошна стало порівну, тобто маємо рівняння:

3·x - 35 = х - 5;

3·х - х = 35-5;

2·x = 30;

х=30:2;

x = 15 (кг) - борошна в другому мішку, тоді в першому мішку

3·х = 3·15=45 кг борошна.

Відповідь: 45 кг і 15 кг.