Одна сторона прямокутника 30см,а друга в 6 разів менше. Чому дорівнює площа прямокутника?


Ответы на вопрос

Отвечает Ситкевич Аня.

Ответ:

150 см2

Пошаговое объяснение:

сторона а= 30 см

строна в= 30/6=5 см

S= а*в= 30*5=150 см 2