Знайди число якщо середнє арифметичне цього числа та чисел 12 і 15 дорівнює 13 Срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Гнатюк Егор.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение:

13*3-12-15=39-27=12