Біля школи висадили 100 чорнобривців , а петуній - на 30 менше . Скільки квітів висадили біля школи

?

Ответы на вопрос

Отвечает Конюхов Денис.
1)100-30=70(к.)-петуній
2)100+70=170(к.)