У коробці лежить 20 карток, пронумерованих від 1 до 20. Із коробки навмання беруть одну картку. Яка

ймовірність того, що на ній записано число, кратне 3. У відповіді вкажіть число.

Ответы на вопрос

Отвечает Пешкова Татьяна.

Відповідь:

0.3

Покрокове пояснення:

Від 1 до 20 лише числа 3, 6, 9, 12, 15, 18 кратні 3

Тому Р(записано число, кратне 3)=6/20=3/10=0.3