У трьох пакетах було 6 кг борошна. Перший пакет містив 1 17/20 кг борошна, другий - на 9/20 кг

більше ніж перший. Скільки кілограмів борошна було в третьому пакеті? переклад: в трьех пакетах было 6 кг муки. первый пакет имел 1 17/20кг муки, второй - на 9/20 кг больше нежле второй. Сколько килограмов муки было в третям пакете?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот София.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 1 17/20 + 9/20 = 1 26/20 = 2 6/20 (кг) - было во 2 пакете

2) 6 - (1 17/20 + 2 6/20) = 6 - 3 23/20 = 5 20/20 - 4 3/20 = 1 17/20 (кг) - было в 3 пакете