задача. У трьох пакетах було 6 кг борошна. Перший пакет містив 1 7/20 кг борошна, другий на 9/ 2 0

кг більше, ніж перший. Скільки кг борошна було в третьому пакеті​

Ответы на вопрос

Отвечает Смолин Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 7/20+9/20=1 16/20= 1 8/10 кг во- втором пакете

1 16/20+1 7/20=2 23/20 =3 3/20кг в двух пакетах

6-3 3/20= 2+20/20-3/20=2 17/20 кг в третьем пакете

проверка:

1 16/20+2 17/20+1 7/20= 4 40/20= 6 кг