На вантажну машину навантажили у 5 разів більше вантажу,ніж на причіп.Скільки кілограмів

навантажили на причіп,якщо на ньому було на 48кг вантажу меньше,ніж на машині?​

Ответы на вопрос

Отвечает Растопшина Анастасия.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение:

x - количество груза, погруженного на прицеп, кг.

5x-48=x

5x-x=48

4x=48

x=48/4=12 кг груза погрузили на прицеп.