Автомобіль проїхав 120 км за 2 години. За який час він подолає цей шлях, якщо вповільнить рух у 2

рази? Допоможіть будь ласка! Тільки без спаму!

Ответы на вопрос

Отвечает Сибирский Терем.

Ответ:

120:2=60(км)- проїхав автомобіль за 1 годину

60:2=30(км)- проїде автомобіль за 1 годину якщо уповільнить рух у 2 рази

120:30=4 (год) подолае авто якщо уповільнить рух

В:за 4 години авто подолає шлях 120 км

Пошаговое объяснение:

Отвечает Каирдинова Яна.

Ответ:

ответ

Пошаговое объяснение:

60 км проезжает за час , значит если замедлит движение то будет 60÷2=30 км/ч . ответ за 4 часа