Обчислити об'єм прямокутного паралелепіпеда в якого довжина 63 см висота становить 4/9 довжини а

ширина 3/7 висоти​

Ответы на вопрос

Отвечает Булыгина Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V=a*b*c

a=63 см,   b=63*4/9=7*4=28 см,   с=28*3/7=4*3=12 см

V=63*28*12=21168 куб. см