Тіктөртбұрыштың ені 9 см, бұл оның ұзындығының 75%-ы. Тіктөртбұрыштың ауданын табыңыз.


Ответы на вопрос

Отвечает Друма Аня.

Ответ:

Пропорция арқылы шығарады.

х=100%

9см=75%

х=9*100:75

х=12=ұзындығы

ауданын табу:

S=9*12=108    

S=108см (квадрат)

Пошаговое объяснение: