Одна друкарка може передрукувати рукопис за 4 год, а друга - за 6 год. За скільки годин вони

передрукують рукопис, працюючи разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Курявский Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1:4=1/4 частини надрукує одна друкарка за годину

1:6=1/6 частини надрукує друга друкарка за годину

1/4+1/6=3/12+2/12=5/12 частину надрукують разом за годину

1 : 5/12= 12:5= 12/5= 2 2/5= 2,4 години за стільки годин вони передрукують рукопис,  працюючи разом