Помогите пожалуйста по математике: Есепті алгебралық тәсілмен шеш. Белгісіз шаманы х деп

белгіле.Бір құрылыс нысанынан бір мезгілде екі машина шықты. Бірінші машина 65 км/сағ жылдамдықпен жүрді, ал екіншісі баяу жүрді. 3 сағаттан кейін олардың арасындағы қашықтық 45 км болды. Екінші машина қандай жылдамдықпен жүрді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Салауат.

Ответ:

65-х=45:3

65-х=15

х=65-15

х=50

Пошаговое объяснение:

сонда екінші машина 50 км/сағ жылдамдықпен жүреді Себебі:50*3=150

65*3=195

195-150=45 ьолады