2) Киіз үйдің құрылысын бірінші ұста 20 күнде,Екінші ұста 12 күнде,үшінші ұста 15 күнде

даярлайды.Киіз үйдің құрылысын үш ұста бірілісіп даярласа,оларға неше күн қажет болады?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фрей Тома.

1/20+1/12+1/15=13/60+5/60+4/60=12/60=1/5 - киіз үйдің бөліктері бір күнде бірге салынады

1:1/5=1*5/1=5 - киіз үйдің құрылысына барлығы бірге күн қажет