92. Шамаларды салыстырыңдар: 1) 499 цжәне 4 т 99 ц; 2) 6 дм2 және 6000 см23. Шамаларға амалдар

қолданыңдар:1) 821 400 мм + 218 600 мм - 7 м;2) 200 т+ 30 т. 3 - 19 000 кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Наумов Дима.

Ответ:

1)499ц>4т 99ц

2)6дм2<6000 см2

3.

1) 821 400+218 600=1040000 мм

7 м=7000мм

1040000мм-7000мм=1033000мм

1033000мм=1033м

2)200т+20т=230т

230т×3=690т

19000кг=19т

690т-19т=671 т