Обчисли площу поверхні прямокутного паралелепіпед а,виміри якого дорівнюють ся 5см,7см,10см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Тян Марина.

Ответ:

240 см²

Пошаговое объяснение:

S = 2*c (a+b)

S = 2*10 (5+7) = 20*12 = 240 (см²)