11. Радіус кола збільшили на 1 см. На скільки збільшилася при цьому довжина кола?​


Ответы на вопрос

Отвечает Нагірняк Ірина.

Ответ:

Довжина кола збільшилася на см

Пошаговое объяснение:

Радіус кола збільшили на 1 см. На скільки збільшилася при цьому довжина кола?

  • Довжина кола, радіус якого дорівнює r , обчислюється за формулою:

C=2πr

Радіус кола збільшили на 1 см, радіус нового кола становитиме r₁ = r + 1 (см).

Тоді довжина цього кола: С₁ = 2πr₁ = 2π(r + 1)

C₁ - C = 2π(r + 1) - 2πr = 2π(r + 1 - r) = 2π (см)

Відповідь: збільшилася на 2π см

#SPJ1