Знайдіть об’єм прямокутного паралелепіпеда, виміри якого дорівнюють 25m 40m 16m


Ответы на вопрос

Отвечает Чигирова Настюша.

Ответ:

16000

Пошаговое объяснение:

25*40*16=16000

Отвечает Грицан Дарина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

= 25 * 40 * 16 = 16000 м³