5 класс, задача : З пункту "A" в пункт "B" одночасно виїхали легковий та вантажний автомобілі.

Яка відстань буде між ними через 4 год, якщо швидкість легкового автомобіля 60 км/ год, а швидкість вантажного автомобіля дорівнює 2/3 ( 2/3 це дріб) швидкості легкового?​

Ответы на вопрос

Отвечает Козиренко Снежана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 60:3*2=40( км/год) швидкість легкового автомобіля

2) 40*4=160(км)проїде легковий автомобіль через 4 години

3) 60*4=240( км) проїде вантажний автомобіль

4)240 — 160= 80(км)

Відповідь:80 км відстань між ними через 4 години