З одного пункту одночасно в протилежних напрямках виїхали велосипедист та мотоцикліст. Яка відстань

буде між ними через 5 годин, якщо швидкість мотоцикліста 48км/год,а швидкість велосипедиста дорівнює 7/8 швидкості мотоцикліста? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Радостева Лера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

48:8*7=6*7=42 км\ч  скорость велосипедиста

42+48=90 км\ч скорость  их удаления

90*5=450 км будет между ними через 5 часов