У школі танців дівчата становлять 60% усіх учнів,а хлопців на 6 менше,ніж дівчат. Скільки дівчат і

скільки хлопців навчаються в цій школі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Калабина Света.

Відповідь:

1) 10/2=50%

2)60%-50%=10%

3) 10/6=1,67

4) 1,67*60%=100,2 -дівчат

5) 1,67*40%=66,8 -хлопців

Покрокове пояснення: