4. Виконай завдання. Одна сторона прямокутника дорівнює 6 см, а інша - у 5 разівбільша. Знайди

сторону квадрата, периметр якого дорівнює периметруцього прямокутника. пжжж помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Дауылбекулы Даулет.

Ответ:

Сторона квадрата дорівнює 18см.

Пошаговое объяснение:

b=6*5=30см

Pпрям.=2*(30+6)=72см

a=72/4=18см