Побудуй незмкнену ламану,що складається з 4 ланок. Довжина першої ланки 1 см а кожна наступна ланка

у 2 рази довша від попередній знайди довжину отриманої ламаної ​

Ответы на вопрос

Отвечает Керейбаев Толеген.

Ответ:

15

Пошаговое объяснение:

1+1*2+2(1*2)+2(2(1*2))=1+2+4+8=15

Отвечает Жимань Іра.

Ответ:

15

Пошаговое объяснение:

1+1*2+2(1*2)+2(2(1*2))=1+2+4+8=15