побудуй замкнену ламану що складається із чотирьох ланок довжина першої ланки 1 см а кожне наступне

ланка у два рази довша від попередньої знайди довжину отриманої ламаної
1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Тичинський Андрій.

Ответ:15

1+1*2+2(1*2)+2(2(1*2))=1+2+4+8=15

1 0