Ламана DECP складається з 3 ланок. Довжина першої ланки DE = x Друга ланка EC в 10 разів довше

першої ланки. Третя ланка CP на 10 одиниць коротша, ніж друга ланка. Який з даних буквених виразів можна використовувати для визначення довжини ламаної?

Ответы на вопрос

Отвечает Зарлыков Канат.

Відповідь: x.

Покрокове пояснення:

Довжина ламаної = сума довжин всіх ланок:

L1 = x, тоді

L2 = 10 * L1 = 10x, відповідно

L3 = L2 - 10 = 10x - 10;

L = L1 + L2 + L3 = x + 10x + 10x - 10 = 21x - 10 —> Відповідь.