У:(78391-52945)лорівнює4. Допоможіть розв'язати рівнянняґ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кальник Роман.

Ответ:

у÷(78391-52945)=4

у÷25446=4

у=25446×4

у=101784

—————————————

101784÷(78391-52945)=4

4=4