Радіус кола дорівнює 2,5 см. Знайти площу круга, що обмежує дане коло. 20,25см221,255см230,125

см219.625 см2срочно пж❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Лопатко Илья.

Ответ:

S = 19.63 см2

Пошаговое объяснение:

S = \pi r^{2} = 3,14 * 6,25 = 19.63 см2