4. Із точки А до площини а проведено похилу АВ і перпендикуляр АО. Знайдіть: OB, якщо AB = 3 см,

AO = 2 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Данилова Мария.

ОВ² = АВ² - АО² = (√3)² - (√2)² = 3 - 2 = 1 ОВ = 1